Terapie naturalne

KOBIDO

Kobido to sztuka masażu pozwalająca w sposób naturalny, nieinwazyjny i bezbolesny zniwelować oznaki upływającego czasu. Zastosowanie zróżnicowanych technik oraz intensywności masażu pozwala pozbyć się zarówno pierwszych oznak starzenia się, jak i stopniowo zmniejszać głębsze zmarszczki.

Jednorazowa sesja obejmuje masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, lifting oraz akupresurę. Dzięki tej technice masowania skóra twarzy jest wygładzona i jędrna.
Proces odmładzania odbywa się stopniowo, jednak już po pierwszym zabiegu można zaobserwować jego efekty. Dodatkowym atutem masażu i wskazaniem jest jego oddziaływanie na psychikę, redukcję stresu i uczucie przemęczenia.

Efekty:

Przeciwwskazania:

190 zł

/ 75 minut

2000 zł

/ pakiet 12 zabiegów

Dla kogo

dla osób z:
– przewlekłym stresem
– skórą wiotką, płytkimi zmarszczkami
– utratą jędrności
– napięciami mięśniowymi w obrębie twarzy
– cerą dojrzałą

FACE LIFT-UP THERAPY

Face Lift-up to kreatywna i wieloetapowa terapia wpływająca zarówno na wygląd, jak i zdrowie. To świadoma praca nad jakością tkanek, której celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mechanizmów odpowiedzialnych za piękny i zdrowy wygląd skóry.

Zabieg jest autorską kompozycją manualnych metod terapeutycznych i sekwencji następujących w określonej kolejności ruchów. Choć jest terapią dynamiczną, głęboką i mocno stymulującą, pozwala na doznanie relaksu i odprężenia.

Efekty:

Przeciwwskazania:

320 zł

/ 120 minut

1100 zł

/ pakiet 4 zabiegów

Dla kogo

dla osób z:
– cerą dojrzałą
– utratą jędrności skóry, zmarszczkami
– skórą ziemistą, pozbawioną blasku
– napięciami mięśniowymi w obszarze twarzy
– cieniami pod oczami

face lift-up

KASSAJI

Kassaji to japońska technika regenerującego i relaksującego masażu twarzy wykonywanego kamieniem wulkanicznym Kassa. Zabieg jest łagodny w odczuciu, jednak jego wpływ na organizm jest głęboki. Nie tylko drenuje, ale także rozluźnia mięśnie i wyjątkowo koi układ nerwowy.

Masaż Kassaji, dzięki miejscowemu działaniu na tkanki, pobudza krążenie i rozszerza naczynia krwionośne, przynosząc lepsze dotlenienie masowanych obszarów. Usprawniony w ten sposób przepływ krwi i limfy pobudza procesy regeneracyjne skóry, wzmacniając jej elastyczność i zmniejszając widoczność zmarszczek.

Efekty:

Przeciwwskazania:

180 zł

/ 70 minut

800 zł

/ pakiet 5 zabiegów

Dla kogo

dla osób z:
– przewlekłym stresem
– skórą wiotką, płytkimi zmarszczkami
– napięciami mięśniowymi w obrębie twarzy
– skórą wrażliwą, naczyniową

MASAŻ PAŁECZKAMI BIAN

Rytuał głębokiego, manualnego liftingu twarzy połączony z odmładzającymi właściwościami kamiennych pałeczek Bian. To niezwykle relaksujące doznanie, na które składa się rozluźniający masaż głowy i obręczy barkowej, drenaż limfatyczny, akupresura oraz część liftingująca.

Zabieg, oprócz oczywistych walorów estetycznych przynosi magiczne uczucie ukojenia.

Efekty:

Przeciwwskazania:

150 zł

/ 60 minut

Dla kogo

dla osób z:
– napięciem mięśniowym w obszarze twarzy
– skórą wiotką, płytkimi zmarszczkami
– skórą ziemistą, pozbawioną blasku
– cerą dojrzałą

MADEROTERAPIA

Maderoterapia to holistyczna metoda działania, łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem przy użyciu drewnianych narzędzi. To naturalna terapia

modelująco–antycellulitowa, która dba nie tylko o poprawę wyglądu, ale również o prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Podstawowa terapia obejmuje masaż brzucha, ud i pośladków, jednak maderoterapia idealnie sprawdza się również w modelowaniu boczków, pleców, czy ramion. Zabieg rozpoczyna się od masażu ręcznego, pozwalającego zbadać tkankę i przygotować skórę do dalszej terapii. Drewniane wałki wykorzystywane w kolejnych etapach mają rozmaite kształty i rozmiary, by móc się dostosować do różnych części ciała. Głęboka praca przy ich użyciu przynosi poczucie zmniejszenia napięcia mięśniowego, wpływając na odprężenie, wyciszenie i redukcję stresu.

Efekty:

Przeciwwskazania:

180 zł/ 220 zł

1 zabieg 60/ 90 minut

800 zł/ 1000 zł

Pakiet 5 zabiegów 60/ 90 minut

1550 zł/ 1900 zł

Pakiet 10 zabiegów 60/ 90minut

Dla kogo

dla osób z:
– cellulitem
– utratą jędrności skóry
– nadwagą
– problemem zatrzymywania wody w organizmie