Zabiegi na ciało

MADEROTERAPIA

Maderoterapia to holistyczna metoda działania, łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem przy użyciu drewnianych narzędzi. To naturalna terapia modelująco–antycellulitowa, która dba nie tylko o poprawę wyglądu, ale również o prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Podstawowa terapia obejmuje masaż brzucha, ud i pośladków, jednak maderoterapia idealnie sprawdza się również w modelowaniu boczków, pleców, czy ramion. Zabieg rozpoczyna się od masażu ręcznego, pozwalającego zbadać tkankę i przygotować skórę do dalszej terapii. Drewniane wałki wykorzystywane w kolejnych etapach mają rozmaite kształty i rozmiary, by móc się dostosować do różnych części ciała. Głęboka praca przy ich użyciu przynosi poczucie zmniejszenia napięcia mięśniowego, wpływając na odprężenie, wyciszenie i redukcję stresu.

Efekty:

Przeciwwskazania:

180 zł/ 220 zł

1 zabieg 60/ 90 minut

800 zł/ 1000 zł

Pakiet 5 zabiegów 60/ 90 minut

1550 zł/ 1900 zł

Pakiet 10 zabiegów 60/ 90minut

Dla kogo

dla osób z:
– cellulitem
– utratą jędrności skóry
– nadwagą
– problemem zatrzymywania wody w organizmie

BIUST PRO

Zabieg ujędrniający, obejmujący obszar piersi i dekoltu. Rewitalizuje i odmładza skórę, wspomaga naturalny proces detoksykacji, liftinguje tkanki. Wyraźnie poprawia nie tylko wygląd biustu, ale poprzez usprawnienie przepływu limfy oddziałuje także pośrednio na witalność twarzy.

Zabieg obejmuje odpowiednie przygotowanie skóry, masaż oraz aplikację produktów aktywnych. W wersji rozszerzonej wykończony jest kinezjotapingiem estetycznym.

Efekty:

Przeciwwskazania:

220 zł/ 250 zł

1 zabieg 60/ 80 minut

1100 zł/ 1250 zł

Pakiet 6 zabiegów 60/ 80 minut

Dla kogo

dla osób z:
– opadającym biustem
– utratą jędrności skóry
– rozstępami
– zmarszczkami w obszarze dekoltu

Bra, boobs and tape with woman measuring for weight loss, health and diet for bust size. Plastic su

BLOOMEA PRO – REMODELING SKÓRY

Bloomea to bezinwazyjny, bezbolesny zabieg modelingu skóry, którego intensywność dobierana jest w zależności od potrzeb skóry.

Zabieg wykorzystuje synergiczne działanie trzech technologii (trio M.M.L): M- makroeksfoliacji, M- mikrowibracji i L- luminoterapii, dające szerokie spectrum możliwości. Jednorazowe tipy o różnej intensywności złuszczania pozwalają osiągnąć efekt od pielęgnacyjnego (nawilżająco-dotleniającego), poprzez efekt liftingujący (przebudowa struktury na poziomie skóry właściwej), aż po odbudowujący (w zabiegach na blizny i rozstępy). Naświetlanie skóry w trakcie zabiegu wspiera regenerację i odbudowę łańcuchów kolagenowych oraz namnażanie elastyny i fibroblastów.

Efekty:

Przeciwwskazania:

od 150 zł

/ 30- 70 minut

Dłonie/ Rozstępy

Pakiet 5 + 1 gratis

Dla kogo

dla osób z:
– z przebarwieniami
– rozstępami, bliznami

Healthy body

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Oczyszczanie wodorowe to metoda wieloetapowego oczyszczania skóry za pomocą terapii aktywnym wodorem, hydropeelingu oraz eksfoliacji kwasami.

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jako pierwiastek o małej i lekkiej cząsteczce ma zdolność przenikania do głębokich struktur skóry. Dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo złuszcza martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę dogłębnie oczyszczoną. Aktywny wodór jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry.
Kolejne etapy zabiegu wygładzają, odświeżają i rozjaśniają skórę.

Efekty:

Pleased young slim young European woman wrapped in bath towel applies body cream

Przeciwwskazania:

250 zł

/ 60 minut

Plecy

Dla kogo

dla osób z:
– skórą tłustą
– tendencją do powstawania zmian trądzikowych, zaskórników
– skórą narażoną na zanieczyszczenia

OXYBRAZJA

Oxybrazja (mikrodermabrazją wodno-tlenowa) jest nieinwazyjną i bezbolesną metodą oczyszczania skóry. To rodzaj peelingu mechanicznego, w którym czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej, aplikowanych bezdotykowo pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnego aplikatora.

Skóra po zabiegu jest rozjaśniona, wygładzona, dotleniona i nawilżona.

Efekty:

Przeciwwskazania:

200 zł

/ 60 minut

Plecy

Dla kogo

dla osób z:
– cerą trądzikową (trądzik pospolity, zaskórnikowy, krostkowy)
– bliznami potrądzikowymi
– skórą łojotokową
– skórą naczynkową, wrażliwą, z przebarwieniami
– łuszczycą (w stanie wyciszenia)

Perfect body

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg polegający na mechanicznym, stopniowym i kontrolowanym ścieraniu warstwy rogowej naskórka przy pomocy diamentowych głowic. Jest to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny, a jego efekty w postaci odświeżenia i wygładzenia skóry można zaobserwować natychmiastowo. Może być wykonywany pojedynczo lub w serii, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Efekty:

Przeciwwskazania:

200 zł

/ 75 minut

Plecy

Dla kogo

dla osób z:
– bliznami potrądzikowymi
– rozszerzonymi porami
– przebarwieniami i plamami
– rogowaceniem przymieszkowym
– szorstkim, zrogowaciałym naskórkiem

Sexy female body in underwear

RF

Radiofrekwencja to nieinwazyjny zabieg wykorzystujący ciepło wytworzone w skórze pod wpływem fal radiowych do stymulowania procesu syntezy włókien kolagenowych oraz ich regeneracji. Zabieg jest bezbolesny, a pierwsze efekty są zauważalne już po jednej sesji.

Miejscowy wzrost temperatury powoduje skurczenie i napięcie włókien kolagenowych, jednocześnie aktywizując fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Wytworzone w tkankach ciepło powoduje dodatkowo rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się ich odżywienie i metabolizm. Skutkiem tego działania jest poprawa gęstości skóry, a więc jej ujędrnienie oraz spłycenie zmarszczek.

Efekty:

Przeciwwskazania:

150 zł/ 750 zł

45-60 minut

Uda, pośladki/ pakiet 6 zabiegów

120 zł/ 600 zł

45-60 minut

Brzuch/ Biust/ pakiet 6 zabiegów

Dla kogo

dla osób z:
– skórą wiotką
– z utratą jędrności i elastyczności skóry

The doctor does the Rf lifting procedure on the back of a woman in a beauty parlor.